KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445
*
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 20:56:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 20:28:07
1
2.400 kr
28/3 20:28:38
1
2.400 kr
1/4 14:23:39
2
2.000 kr
1/4 14:23:39
1
2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44
3
Vinnande bud
1/4 20:52:31
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 20:28:07 | 1 | 2.400 kr |
28/3 20:28:38 | 1 | 2.400 kr |
1/4 14:23:39 | 2 | 2.000 kr |
1/4 14:23:39 | 1 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
1/4 20:51:44 | 3 | Vinnande bud |
1/4 20:52:31 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30